Swiss Perfection

Swiss Perfection

Swiss Perfection (tulkojumā – Šveices izcilība) šūnu kosmētika ādas kopšanai piedāvā unikālu risinājumu veselai un starojošai ādai, kā arī jaunākās pretnovecošanas tehnoloģijas.

Swiss Perfection kosmētikas līniju ražo uzņēmums PP Produits Prestiges, kura darbības pamatā ir jaunākie zinātnes un tehnikas sasniegumi.

Swiss Perfection ir ekskluzīvs Šveices produkts, kas atbilst pasaules jaunāko zinātniski tehnisko sasniegumu augstākajam līmenim. Swiss Perfection ir zinātnes un pirmatnējās dabas apvienojums.

Visas produktu līnijas pamatā ir īrisa zieda šūnas, augu ekstrakti un citas vērtīgas sastāvdaļas. Unikālās ekstrakcijas metodes dēļ komponenti paliek neskarti. Īrisa šūnas tiek liofilizētas un aktīvā stāvoklī integrētas krēmos. Šīs šūnas ir ļoti bagātas ar proteīniem un enzīmiem un ļoti atšķiras no parastajiem ekstraktiem.

Swiss Perfection iedarbojas uz nobriedušu ādu, samazinot tās novecošanas pazīmes, kā arī uz jaunu ādu, novēršot tās priekšlaicīgu vīšanu.

Swiss Perfection šūnu kosmētika ādas kopšanai aizsargā ādu no vides agresīvās iedarbības. Tā stimulē šūnu vielmaiņu un pastiprina dabīgo atjaunošanās procesu, nodrošinot ādu ar nepieciešamajām barības vielām un to lieliski mitrinot. Swiss Perfection līnijas līdzekļi atjauno ādas struktūru un audus. Iedarbībai var būt momentāns vai ilgtermiņa efekts.

Swiss Perfection šūnu kosmētikas līnija ar patentētu (!) komponentu Cellular Active IRISA® piedāvā pašiem prasīgākajiem klientiem pilnu un individuālu autentisku ādas kopšanas šūnu produktu spektru. Kopšanas līdzekļi ir izstrādāti, pamatojoties uz konkrētu inovatīvu aktīvo ingredientu atšķirīgajām kombinācijām.

Swiss Perfection ir kosmētikas līnija daudzu gadu garumā, kas apsteidz laiku. Tā dāvā jums revolucionāru risinājumu cīņā ar ādas novecošanās pazīmēm.

Īpašās priekšrocības:

  • piemērota visiem ādas tipiem,
  • stimulē šūnu vielmaiņu, pastiprinot ādas dabīgo atjaunošanas procesu,
  • nodrošina ādu ar vērtīgām barības vielām,
  • palielina dzīvo šūnu vielmaiņu,
  • uzlabo šūnu elpošanu, palielinot skābekļa piegādi,
  • nodrošina ar enerģiju labākai atjaunošanai.

Šīs kosmētikas izgudrotājs ir Armīns Matlijs (un viņa dēls Gregors Matlijs). Armīna kungs ir Šūnu pētījumu centra dibinātājs Montrē pilsētā (Šveice). Viņa komanda ir izraisījusi revolūciju šūnu pētījumu jomā.

Ir jautājumi?

Atbildēsim!

Atbildes

Kur slēpjas skaistumkopšanas salona KOALA vienreizīgums?

Mēs esam oficiālie zīmolu CND un „Schellac” pārstāvji, tādēļ tikai pie mums Jūs saņemsiet augstāko apkalpošanas kvalitāti un precīzu tehnoloģiju ievērošanu, strādājot ar CND un „Schellac” līdzekļiem.

Kādu zīmolu kosmētiskos produktus Jūs izmantojat savā darbā?

Mēs izmantojam „Kerastase”, CND (Creative Nail Design) un „Schellac” produktus. Mūsu skaistumkopšanas salona meistari ir apmācīti šo līdzekļu izmantošanā, un tas garantē augstu rezultātu.

Man ir īpašs ādas/matu/nagu tips, kuru nav viegli kopt…

Skaistumkopšanas salonā KOALA strādā augstākās klases profesionāļi, kuriem ir plašas zināšanas par kosmetoloģijas jomā un liela darba pieredze. Jūs varat būt pārliecināti par to, ka mēs atradīsim individuāli Jums piemērotu kopšanas programmu, ievērojot visas īpatnības.

Koala Beauty Salon Koala Professional Koala Creative Academy Shellac