Shellac

Skaistu roku recepte ir pieredzes bagāts manikīra meistars plus Shellac piliens. Shellac (Creative Nail Design) ir līdzīgs lakai, bet tam piemīt želejas īpašības. Tas ir unikāls inovāciju hibrīds, kas apvieno labākās īpašības, kas raksturīgas profesionālajām nagu lakām (vienkārša uzklāšana, spilgts mirdzums, krāsu bagātība) un mūsdienu modelējošajām želejām (nesmaržo, laba nodilumizturība, nenobrāžas).

Efektīvs rezultāts

Shellac ir lieliski piemērots tiem, kam ir vāji nagi. No otras puses, tas ir pareizs risinājums, lai laka turētos uz nagiem ilgu laiku. Shellac bāzes pārklājuma, ko uz naga uzklāj vispirms, sastāvā ir Q-polimēri, kas veido labu saķeri ar dabīgā naga virsmu.

Mūsdienu inovācijas

Shellac žūst ātri, polimerizācija notiek ultravioleto staru iedarbībā. Pārklājums izskatās dabiski. Shellac neveido lieko apjomu, nepalielina naga biezumu un nav uzkrītošs.

Procedūras nobeiguma līdzeklis Top Coat Shellac veido blīvāku pārklājumu, aizsargā krāsu un piešķir brīnišķīgu spīdumu, kas nezūd, kamēr vien uz jūsu nagiem ir Shellac.

Shellac ir visai viegli noņemams, bet nagi netiek traumēti un paliek gludi, veselīgi un stipri. Shellac garantē želejlakas izturību divu līdz triju nedēļu laikā, pat tad, ja jūs nodarbojaties ar kāpšanu klintīs. Un tas ir tāpēc, ka šajā fantastiskajā produktā ir gan polimēri (no kuriem sastāv akrils), gan oligomēri (molekulām, kas ir želejas sastāvā, piemīt arī lakas īpašības).

Pats galvenais ir tas, ka Shellac ir pilnīgi drošs nagiem – tā sastāvā NAV kaitīgu sastāvdaļu, kas padarītu nagus plānākus un trauslākus. Ne velti prestižos pasaules konkursos, kas notiek ASV (valstī, kas nosaka manikīra tehnoloģiju tendences), Shellac ir atzīts par labāko 2010. gada inovāciju un labāko gada produktu.

 

Profesionāla pieeja

Skaistumkopšanas salona KOALA meistari ātri un kvalitatīvi veiks Shellac manikīru un pedikīru. Tas ir ļoti ērts ikdienas dzīvē un ir neaizstājams pirms došanās atpūtā uz karstajām (vai aukstajām – kā jūs vēlaties) zemēm.

Tātad mūsdienu kosmētikas rūpniecības tehnoloģijas risina visaktuālākās sieviešu problēmas. Izmēģiniet Shellac profesionālo manikīru skaistumkopšanas salonā KOALA, un jūs nespēsit palikt vienaldzīgi. Skaistumkopšanas salonā KOALA ir pieejams viss Shellac produkcijas komplekts, jo mēs esam uzņēmuma CND produkcijas izplatītāji.

P.S. Uzņēmums KOALA (tālr. 67790831) piedāvā manikīra meistaru mācību semināru par Shellac tehnoloģiju. Pēc tam meistars varēs iegādāties Shellac un sniegt šo pakalpojumu citā salonā.

Ir jautājumi?

Atbildēsim!

Atbildes

Kur slēpjas skaistumkopšanas salona KOALA vienreizīgums?

Mēs esam oficiālie zīmolu CND un „Schellac” pārstāvji, tādēļ tikai pie mums Jūs saņemsiet augstāko apkalpošanas kvalitāti un precīzu tehnoloģiju ievērošanu, strādājot ar CND un „Schellac” līdzekļiem.

Kādu zīmolu kosmētiskos produktus Jūs izmantojat savā darbā?

Mēs izmantojam „Kerastase”, CND (Creative Nail Design) un „Schellac” produktus. Mūsu skaistumkopšanas salona meistari ir apmācīti šo līdzekļu izmantošanā, un tas garantē augstu rezultātu.

Man ir īpašs ādas/matu/nagu tips, kuru nav viegli kopt…

Skaistumkopšanas salonā KOALA strādā augstākās klases profesionāļi, kuriem ir plašas zināšanas par kosmetoloģijas jomā un liela darba pieredze. Jūs varat būt pārliecināti par to, ka mēs atradīsim individuāli Jums piemērotu kopšanas programmu, ievērojot visas īpatnības.

Koala Beauty Salon Koala Professional Koala Creative Academy Shellac