L'Oreal Paris

L'Oreal Paris

L'Oreal Paris ir pasaules kosmētikas tirgus līderis ar 100 gadu darba pieredzi!

L'Oreal uzņēmuma (1909. gads, Parīze) dibinātājs ir ķīmiķis, pētnieks un izgudrotājs Ežens Šuellers, kurš iesākumā patentēja divas matu krāsas formulas: Noir et Or (Melna un zelta) un L'Aureale. No krāsas nosaukuma radās uzņēmuma nosaukums, kurā ir veiksmīgi apvienoti tēli, ko iedvesuši franču vārdi l'or (zelts) un l'aureole (oreols).

Uzņēmums L'Oreal vairāk nekā gadsimtu ražo kosmētikas līdzekļus, dāvājot cilvēkiem, kuri to vēlas, tiesības uz skaistumu. Šā slavenā franču uzņēmuma efektīvo kosmētikas produktu pamatā ir ķīmijas zinātnes kombinācija ar tautas receptēm, dažas pat saglabājušās līdz mūsdienām no sen seniem laikiem.

L'Oreal piedāvā patērētājiem plaša sortimenta produkciju, ko var izmantot dažādās jomās:

  • matu kopšana;
  • matu krāsošana;
  • dekoratīvā kosmētika;
  • ādas kopšana;
  • parfimērija.

Skaista āda un kopti mati ir obligāts pievilcības nosacījums. L'Oreal kosmētikas līdzekļi atbilst visaugstākajām prasībām, kas tiek izvirzītas šāda veida produkcijai.

L'Oreal matu kopšanas kosmētika ir garantija tam, ka jūsu mati izskatīsies nevainojami. Šie līdzekļi matus baros un mitrinās, piešķirs tiem eleganci, veselīgu spīdumu un padarīs zīdainus.

Ir jautājumi?

Atbildēsim!

Atbildes

Kur slēpjas skaistumkopšanas salona KOALA vienreizīgums?

Mēs esam oficiālie zīmolu CND un „Schellac” pārstāvji, tādēļ tikai pie mums Jūs saņemsiet augstāko apkalpošanas kvalitāti un precīzu tehnoloģiju ievērošanu, strādājot ar CND un „Schellac” līdzekļiem.

Kādu zīmolu kosmētiskos produktus Jūs izmantojat savā darbā?

Mēs izmantojam „Kerastase”, CND (Creative Nail Design) un „Schellac” produktus. Mūsu skaistumkopšanas salona meistari ir apmācīti šo līdzekļu izmantošanā, un tas garantē augstu rezultātu.

Man ir īpašs ādas/matu/nagu tips, kuru nav viegli kopt…

Skaistumkopšanas salonā KOALA strādā augstākās klases profesionāļi, kuriem ir plašas zināšanas par kosmetoloģijas jomā un liela darba pieredze. Jūs varat būt pārliecināti par to, ka mēs atradīsim individuāli Jums piemērotu kopšanas programmu, ievērojot visas īpatnības.

Koala Beauty Salon Koala Professional Koala Creative Academy Shellac