Kerastase

Kerastase ir īpaša franču profesionālās kosmētikas līnija problemātisku matu kopšanai. Īpaši izstrādātās programmās ir iekļauts šampūns Kerastase, dažādi balzami skalotāji, līdzekļi novājinātiem un krāsotiem matiem un cita produkti. Mūsu klientu atsauksmes pēc matu kompleksās atjaunošanas ir tikai pozitīvas.

Kerastase ir plašs preparātu produktu klāsts, kas paredzēts absolūti visiem matu tipiem un visām to problēmām. Tas tika izstrādāts koncerna L'Oreal laboratorijās, lai barotu, mitrinātu un ārstētu matus un galvas ādu. Tātad šī kosmētika ir izstrādāta bojātiem, novājinātiem, sausiem, lūstošiem, neveselīgiem matiem un matiem ar šķeltiem galiem.

Lai varētu efektīvi risināt katru no šīm problēmām, izstrādātāji izveidoja dažas šaura izmantojuma kosmētikas sērijas.

Kerastase piedāvā šampūnus, kondicionierus, maskas, pieniņu, krēmus, losjonus, putas un esences. Tie piemēroti jebkāda tipa matiem: sausiem un jutīgiem, taukainiem, plāniem, lūstošiem, ar šķeltiem galiem, jaukta tipa un normāliem, cirtainiem un nepakļāvīgiem, blāviem un nogurdinātiem, bojātiem, krāsotiem un melirētiem. Šos līdzekļus var izmantot matu kuplināšanai, to augšanas stimulēšanai, pret matu izkrišanu un blaugznām, kā arī jutīgai galvas ādai.

Skaistumkopšanas salons KOALA izmanto Kerastase produkciju, lai būtu pilnīgi droši par lielisku rezultātu.

Ir jautājumi?

Atbildēsim!

Atbildes

Kur slēpjas skaistumkopšanas salona KOALA vienreizīgums?

Mēs esam oficiālie zīmolu CND un „Schellac” pārstāvji, tādēļ tikai pie mums Jūs saņemsiet augstāko apkalpošanas kvalitāti un precīzu tehnoloģiju ievērošanu, strādājot ar CND un „Schellac” līdzekļiem.

Kādu zīmolu kosmētiskos produktus Jūs izmantojat savā darbā?

Mēs izmantojam „Kerastase”, CND (Creative Nail Design) un „Schellac” produktus. Mūsu skaistumkopšanas salona meistari ir apmācīti šo līdzekļu izmantošanā, un tas garantē augstu rezultātu.

Man ir īpašs ādas/matu/nagu tips, kuru nav viegli kopt…

Skaistumkopšanas salonā KOALA strādā augstākās klases profesionāļi, kuriem ir plašas zināšanas par kosmetoloģijas jomā un liela darba pieredze. Jūs varat būt pārliecināti par to, ka mēs atradīsim individuāli Jums piemērotu kopšanas programmu, ievērojot visas īpatnības.

Koala Beauty Salon Koala Professional Koala Creative Academy Shellac