CND

CND (Creative Nail Design)

CND (Creative Nail Design) kosmētika citu profesionālo nagu kopšanas līdzekļu vidū atrodas savrupi. CND produkcija izceļas ar ļoti augstu, gadu desmitos pārbaudītu kvalitāti, inovācijām un nepārtrauktiem preču klāsta atjauninājumiem. CND laka tiek izmantota pasaules līmeņa skaistumkopšanas salonos, kur tā ir iecienīta tās universāluma, izturība un plašās krāsu gammas dēļ.

No mūsdienu pasaules modes tendencēm neatpaliek arī skaistumkopšanas salons KOALA, kur tiek piedāvāta visa CND kosmētikas līnija. Mēs esam priecīgi sniegt klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus, un CND produkcija pilnībā atbilst šim principam.

Ir jautājumi?

Atbildēsim!

Atbildes

Kur slēpjas skaistumkopšanas salona KOALA vienreizīgums?

Mēs esam oficiālie zīmolu CND un „Schellac” pārstāvji, tādēļ tikai pie mums Jūs saņemsiet augstāko apkalpošanas kvalitāti un precīzu tehnoloģiju ievērošanu, strādājot ar CND un „Schellac” līdzekļiem.

Kādu zīmolu kosmētiskos produktus Jūs izmantojat savā darbā?

Mēs izmantojam „Kerastase”, CND (Creative Nail Design) un „Schellac” produktus. Mūsu skaistumkopšanas salona meistari ir apmācīti šo līdzekļu izmantošanā, un tas garantē augstu rezultātu.

Man ir īpašs ādas/matu/nagu tips, kuru nav viegli kopt…

Skaistumkopšanas salonā KOALA strādā augstākās klases profesionāļi, kuriem ir plašas zināšanas par kosmetoloģijas jomā un liela darba pieredze. Jūs varat būt pārliecināti par to, ka mēs atradīsim individuāli Jums piemērotu kopšanas programmu, ievērojot visas īpatnības.

Koala Beauty Salon Koala Professional Koala Creative Academy Shellac