Simonin

Profesionālā transdermālā petnovecošanas sistēma Philippe Simonin ļauj novērst sīkas un iztaisnot dziļas grumbas uz sejas un kakla ādas, kā arī cīnīties ar ādas vecuma izmaiņām.

Šī pretnovecošanas sistēma ir viena no pieprasītākajām klīnikas La Praire un mūsu skaistumkopšanas salona KOALA procedūrām. Tās pamatā ir elektriskā ridopunktūra jeb remodelēšana bez lāzera. Šo sistēmu ir izgudrojis franču kosmetologs Filips Simonini.

Lai iegūtu vislabāko rezultātu, ir nepieciešams 10 procedūru kurss pa 30 minūtēm. Pēc procedūru cikla manāmi izlīdzinās grumbas un palēninās ādas novecošanās.

Šī metode ļauj neizmantot sarežģītas ādas atjaunošanas kosmētiskās procedūras un plastiskās operācijas.

Atjaunošanas princips

Īpašie no 18 karātu zelta izgatavotie elektrodi ir noregulēti trijos frekvenču modulācijas līmeņos. Kad elektrodi tiek virzīti pa ādas virsmu, cilvēks jūt to radīto siltumu un vibrāciju.

Ierīce ģenerē elektrisko maiņstrāvu, kas stimulē ādas audu reģenerāciju. Šī augstsprieguma (apmēram 400–500 voltu) augstas frekvences (900 000 hercu) ļoti vājā elektriskā strāva (vairāki mikroampēri) stimulē šūnas, tādējādi veicinot grumbu izlīdzināšanos.

Procedūra tiek veikta ātri un bez sāpēm. Pēc dažiem ārstniecības seansiem grumbas izlīdzinās, āda kļūst starojoša, mainās sejas ovāls, tā kļūst jaunāka. Atcerieties, ka Simonin lietošana kopā ar mūsdienu kosmētikas preparātiem palielina procedūras efektivitāti un padara to vēl patīkamāku.

Procedūra ir efektīva šādos gadījumos:

  • āda zaudējusi elastību, ir samazinājusies kolagēna veidošanās ādas fotonovecošanas dēļ, tas ir, ādu ir pārāk sausinājusi saule;
  • uz ādas ir sīkas un lielas grumbas;
  • rētaina āda;
  • āda ar akņu atstātajām pēdām;
  • ptoze.

Procedūra palīdz:

  • sejas, kakla un dekoltē zonas ādas tonusa uzlabošanā,
  • cīņā pret augšstilbu iekšējās virsmas, roku un delnu ārējās virsmas ādas ļenganumu.

Есть вопросы?

Ответим!

Ответы на вопросы

В чем уникальность салона красоты KOALA?

Мы являемся официальными дистрибьюторами брендов CND и Schellac, поэтому только у нас Вы получаете высочайшее качество обслуживания и точное соблюдение технологий работы со средствами CND и Schellac.

С какими косметическими линиями Вы работаете?

Мы используем серии Kerastase, CND (Creative Nail Design) и Schellac. Мастера нашего салона красоты прошли стажировку по использованию данных средств, что гарантирует высокий результат.

У меня особый тип кожи / волос / ногтей, за которым непросто ухаживать…

В салоне красоты KOALA работают профессионалы высочайшего класса, обладающие глубоким знанием косметологии и большим опытом работы. Вы можете быть уверены в том, что мы подберем для Вас индивидуальную программу ухода с учетом всех особенностей.

Koala Beauty Salon Koala Professional Koala Creative Academy Shellac