Mūsu pasaule

Skaistumkopšanas salons KOALA ir vieta, kur, baudot tasi lieliskas kafijas ērtā krēslā un vērojot televīzijas pārraides, ko raida satelīttelevīzijas kanāli, atpūtīsieties no ikdienas steigas. Tajā pašā laikā jūs dosities uz citu dimensiju – uz pasauli, kur kļūsit laimīgāki, jaunāki, efektīgāki, koptāki, stilīgāki un pārliecinātāki par saviem spēkiem.

Salona KOALA meistari ir apveltīti ar plašām profesionālajām zināšanām un daudzām prasmēm, viņi virtuozi piemēro aktuālās modes tendences katra klienta individuālajam veidolam.

Skaistuma izjūta ir mūsu pasaules uztveres un apzināto un neapzināto vēlmju materializācijas burvība. Pilnības un ideāla meklējumos mēs vienmēr atrodam dvēseles un veidola harmoniju jeb ikviena klienta ideālo stilu. Šodien nav vecuma, teicamas frizūras, ideāla manikīra, pareizi uzklātas dekoratīvās kosmētikas un veselīgas sejas problēmu, ja zināt īstā salona adresi. Nāciet pie mums – un jūs izskatīsities lieliski.

Skaistumkopšanas salons KOALA ir pazīstams zīmols, augstākās klases salona sinonīms. Šeit skaistumkopšanā tiek lietoti Francijas, Šveices un Amerikas tehnoloģijas un kosmētikas līdzekļi.

Skaistumkopšanas salons KOALA frizētava:

  • jūsu ekskluzīvais stils;
  • pieredzējuši frizieri stilisti;
  • simtiem matu griezumu un krāsošanas modeļu;
  • vienmēr izcils rezultāts.

Skaistumkopšanas salons KOALA atrodas Rīgas lietišķajā centrā. To ieskauj modernas biroju ēkas, bankas un elitāri dzīvojamie kvartāli, tāpēc salons ir orientēts uz prasīgiem klientiem, kuriem ir dārgs viņu laiks un veidols un kuri ir pieraduši pie uzmanības un cieņas pilnas attieksmes, augsta pakalpojumu līmeņa un nevainojamas kvalitātes.

Ir jautājumi?

Atbildēsim!

Atbildes

Kur slēpjas skaistumkopšanas salona KOALA vienreizīgums?

Mēs esam oficiālie zīmolu CND un „Schellac” pārstāvji, tādēļ tikai pie mums Jūs saņemsiet augstāko apkalpošanas kvalitāti un precīzu tehnoloģiju ievērošanu, strādājot ar CND un „Schellac” līdzekļiem.

Kādu zīmolu kosmētiskos produktus Jūs izmantojat savā darbā?

Mēs izmantojam „Kerastase”, CND (Creative Nail Design) un „Schellac” produktus. Mūsu skaistumkopšanas salona meistari ir apmācīti šo līdzekļu izmantošanā, un tas garantē augstu rezultātu.

Man ir īpašs ādas/matu/nagu tips, kuru nav viegli kopt…

Skaistumkopšanas salonā KOALA strādā augstākās klases profesionāļi, kuriem ir plašas zināšanas par kosmetoloģijas jomā un liela darba pieredze. Jūs varat būt pārliecināti par to, ka mēs atradīsim individuāli Jums piemērotu kopšanas programmu, ievērojot visas īpatnības.

Koala Beauty Salon Koala Professional Koala Creative Academy Shellac