Kosmetologs Rīgā: skaistumkopšana jebkura gada laikā

Mitrs un mainīgs klimats tas ir smags pārbaudījums matiem, ādai un nagiem, tātad Jūsu skaistumam. Veselīgu un skaisti ziedošu izskatu nodrošina vadošās lomas iedalītais uzturs, dienas režīma ievērošana un, protams, kosmetoloģija. Un ja vienkāršas diētas izveidošanu (augļi, dārzeņi, kaloriju un vitamīnu daudzums) mēs varam tikt galā paši, bet dienas plāns, diemžēl, nav tik ļoti atkarīgs no mums, tad ar kosmētikas izvēli rodas problēmas...

Tas viss lielā mērā ir atkarīgs no sezonas, mitruma līmeņa, temperatūras, vēja, jo mūsu organismam ir nepieciešamas dažādas uzturvielas. Atspoguļojas to vai citu vitamīnu trūkums, vai piemēram, olbaltumvielu trūkums, pirmkārt, matiem, ādai un nagiem. Ātri tikt galā ar jauniem, izveidojušiem neskaistumiem, ar diētas palīdzību nesanāks. Toties manikīrs un pedikīrs, profesionālā kosmētika sejai un ķermenim, līdzekļi matu kopšanai – viss tas palīdzēs dažu dienu laikā (dažos gadījumos pat stundu laikā) savest sevi kārtībā.

Jebkurš profesionāls skaistumkopšanas salons, tādā veidā, nav tikai vieta, kur Jūs varat mainīt savu izskatu, uzlabot matu sakārtojumu, paeksperimentēt ar grima uzklāšanu, bet pirmkārt Mekka tiem , kas rūpējās par savas ādas veselību, matiem un nagiem.

Tā rezultātā, ja tik tiešām ir nepieciešams profesionāls kosmetologs Rīgā, meklējiet tādu kas:

  • Pirmkārt, parūpēsies par Jūsu veselību;
  • Otrkārt, piemeklēs vajadzīgo kosmētiku un kopšanas līdzekļus;
  • Izvirzīs visaptverošu rezolūciju par problēmām, ar kurām nāksies saskarties Jūsu matiem un ādai klimata svārstību dēļ, un tikai pēc tam ķersies klāt tādām lietām kā uzacu korekcija un skropstu, manikīrs vai pedikīrs;
  • Beidzot, kompetents un profesionāls kosmetologs Rīgā – tā ir vienmēr individuāla pieeja un kosmētika tikai no pazīstamām markām, līnijas aprūpes, kur katra vienība pilda savu, labi definētu uzdevumu (mitrināšana, barošana, atjaunošana utt.)

Klasiskā kosmetoloģija Rīgā

Galvenais kosmetoloģijas noteikums - no vispārīgā uz konkrēto. Tas tiek ievērots ar profesionālajiem kosmetologiem Rīgā un skaistumkopšanas saloniem: vispirms izveidot kopēju cilvēka siluetu, ideālu portretu, noteikumi (diēta, vitamīni, līdzekļi atjaunošanai un veselības uzturēšana), sniedzot turpmāko darbu. Un tikai pēc tam – viegliem gājieniem – Jūsu jaunais tēls, veselīga un plaukstoša cilvēka tēlā tiek novests līdz ideālam.

Tādā veidā, pareiza kosmetoloģija – tā nav došanās uz skaistumkopšanas salonu reizi mēnesī vai nedēļā, bet regulāri, atbalsts un konsultācijas, lai saglabātu Jūsu skaistumu.

Abonēšana

Jaunumi

26 martā 2015

Mūsu salonā jau parādījies...

Ir jautājumi?

Atbildēsim!

Atbildes

Kur slēpjas skaistumkopšanas salona KOALA vienreizīgums?

Mēs esam oficiālie zīmolu CND un „Schellac” pārstāvji, tādēļ tikai pie mums Jūs saņemsiet augstāko apkalpošanas kvalitāti un precīzu tehnoloģiju ievērošanu, strādājot ar CND un „Schellac” līdzekļiem.

Kādu zīmolu kosmētiskos produktus Jūs izmantojat savā darbā?

Mēs izmantojam „Kerastase”, CND (Creative Nail Design) un „Schellac” produktus. Mūsu skaistumkopšanas salona meistari ir apmācīti šo līdzekļu izmantošanā, un tas garantē augstu rezultātu.

Man ir īpašs ādas/matu/nagu tips, kuru nav viegli kopt…

Skaistumkopšanas salonā KOALA strādā augstākās klases profesionāļi, kuriem ir plašas zināšanas par kosmetoloģijas jomā un liela darba pieredze. Jūs varat būt pārliecināti par to, ka mēs atradīsim individuāli Jums piemērotu kopšanas programmu, ievērojot visas īpatnības.

Koala Beauty Salon Koala Professional Koala Creative Academy Shellac