Kvalitatīva makijāža - māksla, nevis ikdienība

Makijāžas uzlikšanas māksla.. mēs ne vienu reizi vien esam dzirdējuši šo frāzi, un bieži vien to neuztveram nopietni. Kas gan varētu būt sarežģīts kosmētikas uzklāšanā? Tā ir dabūjama visdažādākajos nelielajos veikaliņos. Jebkura sieviešu dzimuma pārstāve spēj pārveidot seju, pietiek tikai piepildīt kosmētikas maku un izpaust nedaudz fantāzijas. Vai tas patiešām tā ir? Palūkojieties apkārt – vai Jūs bieži sieviešu un meiteņu sejām uzklāto makijāžu varat nosaukt par veiksmīgu? Taču jebkura no viņām domā, ka izskatās lieliski!

Nemēdz būt neglītu cilvēku

Mēdz būt slikti kosmetologi! Tie ir sastopami ne tikai nejauši izvēlētos salonos, bet arī Holivudā. Nereti mēs redzam slavenu zvaigžņu foto, kuros viņas ir nemākulīgi grimētas un uzkrāsojušās.

Pieredzējis kosmetologs nekad neteiks, ka cilvēks ir neglīts. Mūs katru daba ir apveltījusi ar unikālu pievilcību, bet arī to var sabojāt ar nepareizu frizūru, neveiksmīgi piemeklētu lūpu krāsu vai tērpu.

Kvalitatīva makijāža – tam nepieciešama kompleksa pieeja, kas iekļauj, pirmkārt, ādas atveseļošanu, pielietojot dabas veltes un mūsdienīgas kosmētiskās procedūras. Piepaceltai veselīgai ādai ir vajadzīgs tikai nedaudz kosmētikas, savukārt, grumbu un trūkumu regulāra maskēšana ar dažādiem līdzekļiem sniedz tikai īslaicīgu efektu un padziļina negatīvo ietekmi.

Makijāžas uzklāšanas tehnika

Obligāti uzklājiet pamatu makijāžai, ar tušu vienmērīgi nokrāsojiet skropstas, pareizs ēnu retušējums un ar acu zīmuli izceltas acu formas un skatiens – šādām manipulācijām ir vajadzīga pieredze un ilggadēja prakse. Klājot makijāžu, jāņem vērā gadalaiks, apgaismojums, noskaņojums un daudz citu nianšu, kas spēj vairot efektu, piešķirt tēlam noslēpumainību un oriģinalitāti. Ne mazāk svarīga ir uzacu formas korekcija, kas vizuāli spēj mainīt sejas formu.

Kosmetoloģija – tā patiešām ir māksla, kas pielīdzināma mākslinieka amatam, vienīgi mākslinieks glezno uz audekla, bet kosmetologs strādā ar seju, tāpēc viņam nav tiesību kļūdīties.

Ja Jūs vēlaties:

  • tikties ar cilvēkiem svētku svinībās;
  • satriekt otru pusi romantiskā tikšanās brīdī;
  • būt brīnišķīgai līgavai viesu priekšā vai vienkārši justies kā visburvīgākajai un pievilcīgākajai...

Uzticiet savu ārieni pieredzējušam kosmetologam Rīgā. Viņš Jūs satrieks, akcentēs skaistākās sejas daļas un retušēs trūkumus, bet pats galvenais – iemācīs, kā pareizi ikdienā kopt seju.

Mums skaistums ir dots no dabas, nu tad neslēpsim to, bet gan iemācīsimies demonstrēt un akcentēt!

Abonēšana

Jaunumi

26 martā 2015

Mūsu salonā jau parādījies...

Ir jautājumi?

Atbildēsim!

Atbildes

Kur slēpjas skaistumkopšanas salona KOALA vienreizīgums?

Mēs esam oficiālie zīmolu CND un „Schellac” pārstāvji, tādēļ tikai pie mums Jūs saņemsiet augstāko apkalpošanas kvalitāti un precīzu tehnoloģiju ievērošanu, strādājot ar CND un „Schellac” līdzekļiem.

Kādu zīmolu kosmētiskos produktus Jūs izmantojat savā darbā?

Mēs izmantojam „Kerastase”, CND (Creative Nail Design) un „Schellac” produktus. Mūsu skaistumkopšanas salona meistari ir apmācīti šo līdzekļu izmantošanā, un tas garantē augstu rezultātu.

Man ir īpašs ādas/matu/nagu tips, kuru nav viegli kopt…

Skaistumkopšanas salonā KOALA strādā augstākās klases profesionāļi, kuriem ir plašas zināšanas par kosmetoloģijas jomā un liela darba pieredze. Jūs varat būt pārliecināti par to, ka mēs atradīsim individuāli Jums piemērotu kopšanas programmu, ievērojot visas īpatnības.

Koala Beauty Salon Koala Professional Koala Creative Academy Shellac